W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, nasza strona internetowa Blanchon wykorzystuje pliki cookies. Przegladając stronę zgadzacie się Państwo na ich użycie.     OK   Więcej szczegółów
Blanchon Polska
Media

Nasze wartości

Założona w 1832 roku Grupa Blanchon dąży do przestrzegania następujących zasad:


• Szacunek dla ludzi – to jedna z podstawowych wartości firmy.

Wysoka jakość produktów, dzięki której marka Blanchon stała się znana oraz codziennie zdobywa zaufanie klientów.

Stałe dążenie do innowacji – zasadnicza umiejętność, umożliwiająca firmie utrzymanie wiodącej pozycji na rynku.

Dekoracja i projektowanie, co pozwala naszym klientom zamienić ich wyobrażenia w rzeczywistość oraz oddać istotę naszego rzemiosła jako „wytwórców kolorów”.

• Ochrona środowiska. Zrównoważony rozwój to wysoki standard etyczny, który spółka realizowała na długo przed tym, jak ten temat stał się popularny.


Nasze atuty leżą w działalności doskonale zrównoważonej pomiędzy branżą budowlaną a sektorem DIY, oraz w ciągłym dążeniu do innowacji i rejestracji nowych patentów. W ciągu ostatnich 30 lat 30% naszych dochodów zostało wygenerowane przez produkty będące na rynku niespełna 3 lata.

Wyznaczamy sobie ambitne cele, aby zadowolenie klienta nabrało nowego znaczenia. Jeżeli zaś chodzi o ekologię w spółce Blanchon, nie rzucamy słów na wiatr – każdego dnia grupa Blanchon zaangażowana jest w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, o czym świadczą fakty i dane liczbowe.


Denis Reyes - Prezes Zarządu   

Louis-Philippe Reynaud - Dyrektor generalny

 

Film pokazowy Grupy Blanchon   

Jakość, Innowacja, Dekoracja, Środowisko

 

 

Denis Reyes, Louis-Philippe Reynaud