Trouver nos produits contactez-nous au 04 72 89 06 04 ou remplissez le formulaire

Branże przemysłowe

Wydajność, trwałość, innowacyjność i nieszkodliwość... Jako producent parkietów lub elastycznych podłóg, w Blanchon znajdziesz bezkompromisowe zapotrzebowanie na jakość i narzędzie pracy w najnowocześniejszej technologii. Począwszy od specyfikacji po ocenę gotowego produktu, naszym celem jest wykorzystanie całego naszego know-how do tworzenia rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta, łączących w sobie wydajność techniczną i wymagania ekonomiczne.

Nasze wartości

La Fiabilité pour priorité Niezawodność jako priorytet
L’innovation comme moteur Innowacje jako siła napędowa
Au service de l’esthétique W służbie estetyki
Une Attention durable Trwała uwaga

Nasze sprawdzone wykończenia

W celu zaoferowania wysokowydajnych technologii, które są w pełni dostosowane do specyfikacji klienta, Blanchon poddaje wszystkie swoje innowacje i receptury regulacyjnym testom laboratoryjnym. Wymagające procesy, gwarantowana wydajność, podpis Blanchon.

Ocenę gotowych produktów przeprowadza się zawsze za pomocą próbek naniesionych na maszyny w laboratorium przemysłowym, odpowiadających tym z linii przemysłowych.

Blanchon, ekspert w dziedzinie wykończeń dla ochrony, upiększania i konserwacji budynków i mieszkań.

Blanchon, specjalista w dziedzinie drewna, oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich potrzeb profesjonalistów: bejce zapewniające wysoką ochronę, lakiery do parkietu, oleje, lakiery, farby i saturatory. Francuska firma Blanchon utrzymuje, iż produkuje w 100% lokalnie, spełniając najwyższe standardy jakości. Posiadająca swoją siedzibę we Francji, jest ważnym graczem na międzynarodowym rynku dzięki obecności w 55 krajach na 5 kontynentach.

Firma Blanchon jest ceniona przez swoich klientów zarówno za ekspertów służących pomocą i doradców ds. produktów, jak i za właściwości techniczne i estetyczne produktów.

Firma łączy innowacje techniczne z zaangażowaniem w ochronę środowiska. Produkcja bez odrzutów, poziom LZO (Lotnych Związków Organicznych) zredukowany do ścisłego minimum… czyni ją ekologicznie odpowiedzialną.

Potrzebujesz pomocy?

Szukasz produktu?
Potrzebujesz informacji?
Nasi eksperci służą pomocą.

Formularz kontaktowy