W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, nasza strona internetowa Blanchon wykorzystuje pliki cookies. Przegladając stronę zgadzacie się Państwo na ich użycie.     OK   Więcej szczegółów
Blanchon Polska
*w naszej nature Media

Nasze wartości

Założona w 1832 roku Grupa Blanchon dąży do przestrzegania następujących zasad:


• Szacunek dla ludzi – to jedna z podstawowych wartości firmy.

Wysoka jakość produktów, dzięki której marka Blanchon stała się znana oraz codziennie zdobywa zaufanie klientów.

Stałe dążenie do innowacji – zasadnicza umiejętność, umożliwiająca firmie utrzymanie wiodącej pozycji na rynku.

Dekoracja i projektowanie, co pozwala naszym klientom zamienić ich wyobrażenia w rzeczywistość oraz oddać istotę naszego rzemiosła jako „wytwórców kolorów”.

• Ochrona środowiska. Zrównoważony rozwój to wysoki standard etyczny, który spółka realizowała na długo przed tym, jak ten temat stał się popularny.


Nasze atuty leżą w działalności doskonale zrównoważonej pomiędzy branżą budowlaną a sektorem DIY, oraz w ciągłym dążeniu do innowacji i rejestracji nowych patentów. W ciągu ostatnich 30 lat 30% naszych dochodów zostało wygenerowane przez produkty będące na rynku niespełna 3 lata.

Wyznaczamy sobie ambitne cele, aby zadowolenie klienta nabrało nowego znaczenia. Jeżeli zaś chodzi o ekologię w spółce Blanchon, nie rzucamy słów na wiatr – każdego dnia grupa Blanchon zaangażowana jest w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, o czym świadczą fakty i dane liczbowe.


Denis Reyes - Prezes Zarządu   

Louis-Philippe Reynaud - Dyrektor generalny

 

Film pokazowy Grupy Blanchon   

Jakość, Innowacja, Dekoracja, Środowisko

 

 

Denis Reyes, Louis-Philippe Reynaud